Hakkında

1979 İstanbul doğumlu olan Pelin Temelli, Yıldız Teknik Üniversitesi, Matematik Mühendisliği Bölümü’nden 2001 yılında mezun oldu.

Yüksek lisansını Sosyal Bilimler Enstitüsü Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında yapan Temelli halen Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler alanında doktorasını sürdürmektedir.

Profesyonel iş hayatına 2000 yılında Global Menkul Değerler’de başladı. 2006’da Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne katılan Temelli 2007’den bu yana Bahçeşehir Üniversitesi Kurumsal İletişim Direktörü olarak görev yaptı.  2010 Kasım ayında görevinden istifa ederek  kendi şirketini kuran Temelli yabancı dil eğitim işletmeciliği ve akademik danışmanlık hizmetleri veriyor.

European Association of Communication Directors (EACD) ve International Public Relations Association (IPRA) üyesi olan Temelli, İngilizce biliyor.

3 yorum

 1. Fügen Çamlıdere

  Pelin Hanım,

  Bir müsait olduğunuzda haberleşmek isterdim.
  Fügen Çamlıdere
  Kadir Has Üniversitesi
  Genel Sekreteri
  0212 534 07 63

 2. Profesör Ali Rıza Büyükuslu

  Pelin hanım,
  umarım hatırlarsınız Akşehirli ve peynir tatlısını çok seven hemşerinizim. Yeni işinizle ilgili görüşmek isterim.

 3. Aynur Temelli

  Pelincim,

  Tebrik ediyorum seni, ustun basarilarindan dolayi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu HTML etiket ve tanımlayıcılarını kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>